استقبال از غرفه شهر سلامت سیب در کنگره قلب وعروق | بیماری

برترینا : شانزدهمین کنگره بیماریای قلب و عروق با حضور استادان،کارشناسان،پزشکان، نمایندگان جور واجور جامعه پزشکی و اصحاب رسانه، تعدادی از پزشکان خارجی و خانوم دکتر ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در مرکز همایشای بین المللی رازی برگزار گردید.
پزشکان متخصص و شرکت کنندگان در کنگره با حضور در غرفه شهر سلامت سیب درباره چگونگی مشارکت و همکاری با این پروژه ملی و هم خدمات و امکانات پیش بینی شده در کلینیک درمانی کوهستانی سیب سوالاتی رو مطرح و  پاسخای لازم رو گرفتن.
شهر سلامت سیب اولین کلینیک درمانی کوهستانی کشوره که در حد فاصل اتوبان دماوند به فیروزکوه و در منطقه ای مرتفع و جذاب با چشم انداز سد نم رود قرار گرفته و طی یه برنامه زمان بندی شده اجرای این پروژه بزرگ شروع می شه.
مدیران و کارشناسانی که در مورد لوازم پزشکی و تولید داروهای جور واجور فعالیت می کنن ضمن بیان خوشحالی و راضی بودن از اجرای این پروژه جذاب و منحصر به فرد واسه هرگونه همکاری، سرمایه گذاری و مشارکت مادی و الهی در این پروژه بزرگ ملی اعلام آمادگی کردن.
یکی از ویژگیای منحصر به فرد کلینک کوهستانی سیب، آب و هوای پاک و محیط سالم و آروم بخش هستش که شرایطی مناسب واسه درمان بیماران جور واجور و بهتر شدن وضعیت روحی و جسمی اونا ایجاد خواهد  کرد.
شهر سلامت سیب بخشی از پروژه بزرگ دهکده سیبه که در سه سایت شامل دهکده هیجانیه. ضمن این که این دو سایت بزرگ با تله کابین به طول ۹ کیلومتر به شهر سلامت سیب وصل می شه که این تله کابین تا آخر امسال به استفاده می رسه.
شهر سلامت سیب بجز بیمارستان و کلینیک کوهستانی، یه مرکز همایشای بین المللی، رستوران ملل، کمپین تیمای ورزشی، حیات وحش و دهکده اقامتی و ویلایی در دسترس هموطنان عزیز قرار می گیره.

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *