استقرار آمبولانس در ایستگاه های امدادی مسیرهای پیاده روی زائران | بیماری

مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: در راه بغداد به کربلا، کاظمین و سامرا در هر ایستگاه امدادی هلال احمر یه دستگاه آمبولانس مستقره.

دکتر حسین فضلی اضافه کرد: علاوه بر پایگاه های جمعیت هلال احمر موجود در شهر نجف، کادر درمانی جمعیت در ستونای ۳۹۰، ۷۰۷، ۷۲۲، ۷۳۶، ۱۰۹۲ و ۱۱۲۰ در بین راه نجف – کربلا مشغول خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستن که در بالای هر ستون و واسه شناسایی بهتر به وسیله زائرین یه بالن با نام و نماد جمعیت هلال جمهوری اسلامی ایران تعبیه شده.

: نیروهای داوطلب با ثبت نام در پایگاه حج و پزشکی جمعیت و هماهنگی وزارت بهداشت با دانشگاه ها براساس نیاز و به صورت داوطلبانه به کشور عراق اعزام شدن که این پایگاه ها با حضور دکتر عمومی خانوم و آقا، دکتر متخصص، تکنسین دارویی، فوریتای پزشکی، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بیماریای واگیر، امدادگر و نیروی خدماتی روزانه پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان هستن.

فضلی با اشاره به رضایت حداکثری زائرین از سرویس های داده شده، اضافه کرد: امسال در کنار هر دکتر یه مترجم عرب زبون جهت سرویس دهی به زوار عرب هم حضور داره.

مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: در راه بغداد به کربلا، کاظمین و سامرا هم پایگاه هایی مشغول سرویس دهی هستن که در هر ایستگاه یه آمبولانس به صورت دائمی جهت اعزام بیماران مستقره.

فضلی ضمن آرزوی سفری ایمن واسه همه زائران گفت: پیشنهاد می شه آدمایی که به مریضی خاص گرفتار هستن، داروهای خود رو واسه نیاز ۱۰ روز همراه داشته باشن.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *