استقرار بیمارستان صحرایی در شادگان توسط سپاه/ درمان رایگان بیماران | بیماری

: قرار گرفتن بیمارستان صحرایی در شادگان به وسیله سپاه/ درمان رایگان بیماران

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا یکشنبه در جلسه شورای اداری شادگان در فرمانداری این شهرستان اعلام کرد:براساس برنامه ریزی انجام گرفته بیمارستان صحرایی تخصصی سپاه از سوم اسفند امسال به مدت یه هفته در شادگان مستقر می شه.
ایشون با بیان اینکه این یازدهمین بیمارستانه که در نقاط جور واجور خوزستان برقرار می شه اضافه کرد: به همین منظور از اول اسفند ۱۰۰ دکتر متخصص و عوامل درمانی در شادگان مستقر می شن.
سردار سیدالشهدا گفت:بیماران نیازمندی که مشکلات مالی دارن می تونن با مراجعه به شبکه بهداشت و درمان شادگان و یا مراکز بهداشتی روستای خود، نسبت به ثبت نام واسه درمان رایگان در بیمارستان صحرایی سپاه دست به کار شن.
ایشون اضافه کرد: مریضایی که نیاز به عمل جراحی تخصصی دارا باشن به مراکز درمانی مرکز خوزستان اعزام و به رایگان درمان می شن.
فرمانده قرارگاه کربلای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه لایروبی انهار کشاورزی بخش جفال و خنافره، کمک به ساخته شدن هفت باب مسجد، احداث پنج دهنه پل دهاتی، احداث ۹۵ باب منزل مددجویان کمیته امداد، تعمیر و بازسازی ۱۰۰ باب منازل محرومان رو از دیگر اقدامات سپاه در شهرستان شادگان گفت و گفت : در بخش فرهنگی و مردم کمک هم هزار بسته سبد غذایی، هزار و ۵۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان بی بضاعت و البسه در بین خونواده های بی بضاعت پخش شده.
فرماندار شادگان هم در با تاکید بر همراهی تموم دستگاه های اجرایی واسه تشکیل بیمارستان صحرایی سپاه در شادگان گفت: سرویس دهی درمانی تخصصی به اهالی این شهرستان و کمک به محرومیت زدایی و ارتقای سطح سلامت مردم در این مناطق محروم از اهداف قرار گرفتن این بیمارستانه.
احمد جعفری نسب اعلام کرد:یکی از اقدامات مهم سپاه پس از هشت سال دفاع مقدس سرویس دهی درمانی و بهداشتی در نقاط محرومه.
ایشون اضافه کرد:کار و تلاش جهادی با خلوص قصد باید در بین مسئولان نهادینه شه در این صورت از خودگذشتگی و ایثار جانشین منافع مادی می شه.
شهرستان شادگان در جنوب خوزستان واقعه.
۳۰۱۵/۷۱۶۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری* تنظیم: حمیدرضا ترابی فرد* انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

نوین ترین اخبار بخش سلامت رو در ایران استایل دنبال کنین

سلامت – پزشکی – دکتر – مریضی – درمان – قرص – نشونه ها – عوامل

.

منبع : iranstyle.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *