اسرار جوانی تام کروز در ۵۴ سالگی | بیماری

آکایران :مجله سیب سبز – مریم فرسایی : کامل کروز ازجمله بازیگرانیه که باوجود اینکه از مرز ۵۰سالگی گذشته و این روزا در انتظار پنجاه وچهارمین سالگـــرد زندگی اش هست بازم با پیشنهادهایی رو به رو می شه که بسیار هیجان انگیز به نظر می رسن. اون در این سن و سال بازم در نقش جوانان ۳۰ساله ظاهر می شه یا نقش پرجنب وجوش یه کارآگاه یا نیروی جستجو رو برعهده میگیره؛ کاراکتری که از نظر نقشی که برعهده میگیره باید آمادگی جسمی زیاد و عضلات ورزیده ای داشته باشه.
سوال اینجاس که کامل ۵۳ساله چیجوری می تونه در نقش جوونی که دستکم بیست سال از اون کوچیک تره، ظاهر شه. شاید بگید این معجزه گریمه! اما واقعیت اینه که گریم فقط می تونه به جوانسازی چهره این بازیگر کمک کنه. درباره آمادگی جسمی و توان بدنی و اندام متناسب اون چه می گین؟ با ما همراه باشین تا از پشت پرده جوونی کروز که به وسیله کارشناسان روزنامه دیلی میل و نشریه نو انگلستان بررسی شده باخبر شیم.

: اسرار جوونی کامل کروز در ۵۴ سالگی

بنا : ماسک عجیب آقای بازیگر
چند وقت پیش شایعه ای درباره کامل کروز در رسانه ها مطرح شد که اون واسه ازبین بردن چین و چروک های صورتش دست به دامن جراحی و بوتاکس شده و با تزریق این ماده چروکای پیشونی و دور و بر چشمش رو کنترل کرده. چند وقت بعد پاپاراتزیا درستی این خبر رو رد و ادعای دیگری رو مطرح کردن و اون علاقه کامل کروز به به کار گیری راه های طبیعی واسه درمان چین و چروک صورت بود.
اونا مدعی شدن که کامل کروز از یه ماسک خاص و اعجاب انگیز واسه درمان چینای صورتش استفاده کرده؛ ماسکی که در مواد اولیه اون علاوه بر آب معدنی چشمه آب گرم دور و بر لندن، سبوس برنج و مدفوع بلبل هم هست. پاپاراتزیا می گن کامل کروز هر روز از این ماسک روی صورتش استفاده می کنه. به گفته کارشناسان، مدفوع بلبل -که حیوونی حلال گوشت هم هستش- شامل آنزیم هاییه که به لایه برداری از پوست و از بین رفتن چین و چروکای سطحی پوست کمک می کنه.
همیشه پای تیغ در میونه!
با اینکه خیلی از کارشناسان به کار گیری ماسکای طبیعی رو واسه جوانسازی پوست و ازبین رفتن چین و چروکای صورت موثر می دونن اما می گن که نمیشه از این ماسکا انتظار معجزه داشت که با به کار گیری اونا در سن ۵۰سالگی، یه دهه جوون تر شیم.
درست مثل اتفاقی که واسه کامل کروز افتاده. همین موضوع باعث شده که خیلی از کارشناسان درباره راز جوونی کامل کروز این ایده رو مطرح کنن که اون از تکنیکای یه جراح زبردست واسه جوانسازی پوستش بهره برده بدون اینکه کسی از اون بویی ببره. دکتر آنتونی یان جراح پلاستیک در این باره میگه: تغییراتی که چهره کامل کروز داشته به طور کامل اونو ۱۰سال جوون تر کرده. تصور من اینه اون از یه سری از بهترین تکنیکا و روشای زیبایی استفاده می کنه و تصور من اینه که واسه ازبین بردن چروک های دور و بر چشم و لبش از بوتاکس استفاده کرده.

انتخاب کروز چی بود؟
دکتر آنتونی یان در ادامه صحبت هاش به این موضوع اشاره میکنه که بدن کامل کروز مانند خیلی از افراد در سنین بالای ۵۰سالگی کمتر توانایی حفظ چربی خود رو داره و به مرور، تازگی و سرحالی اش رو ازدست میده، پس بعید نیس که کامل کروز از تزریق چربی زیر پوستش استفاده کرده. این روش خطر بسیار کمی داره چون از چربی بدن خود شخص واسه کرد بهتر پوست نقاط حساس مثل صورت و گردن استفاده می شه.
این درحالیه که بعضی کارشناسان فکر می کنن که کروز از لیفت پوست پیشونی و گردن واسه ازبین بردن چین و چروک هاش استفاده کرده. با این وجود این جراح پلاستیک میگه: چیزی که مشخصه اینه که کروز از جراحی و لیفت پوست استفاده نکرده و من تقریبا یقین دارم که اون از تزریق چربی اونم با کمک بهترین کارشناسان واسه بهبود چین و چروکای صورتش استفاده کرده و شلی پوست ناحیه گردن و غبغبش رو بازسازی کرده.
اثبات جوانسازی با اشعه مادون قرمز
یکی دیگه از تکنیکایی که کامل کروز واسه جوانسازی و حفظ سرحالی پوستش ازش استفاده میکرد، به کار گیری اشعه مادون قرمز و فرکانسای رادیویی واسه اثبات روندهای جوانسازی پوستشه.
به گفته دکتر یان، این روش ها ازجمله گرون ترین روش ها در دنیاس که امکان تجربه اون واسه هر فردی با هر سطح درآمدی ممکن نیس و تکنیکایی حساب می شن که دستکم یه بار در ماه باید تکرار شن تا تاثیر درمانی خود رو داشته باشن، پس آدمایی با درآمدهای قابل توجه در حد بازیگران و چهره های مطرح در میدون جهانی می تونن از این روش ها کمک بگیرن. با همه اینا کامل کروز ازجمله افرادیه که با کمک اشعه درمانی و فرکانس درمانی واسه جوانسازی پوستش زیرنظر بهترین کارشناسان اقدام می کنه.
لبخند میلیون دلاری کروز
کامل کروز از روزای ابتدایی حضورش در سینما به خاطر بی نظمی دندون هاش همیشه در دندانپزشکیا هست. ماجرای دندونای به هم ریخته این بازیگر به دهه دوم زندگی اون برمیگرده؛ درست قبل از ازدواج اولش با نیکل کیدمن. اما ماجرا همین جا تموم نمی شه. این بازیگر بعد از ارتودنسی و نظم گرفتن دندون هاش مشتری پایه یه دندانپزشکش می شه.

اون در سالای ابتدایی دهه۴۰ یکی از دندونای نیش خود رو از دست میده و تا مدتا با جای خالی این دندون در انظار ظاهر می شه تا آخرسر به جای این دندون ازدست رفته ایمپلنت می کنه. ایشون این اواخر هم از خدمات دندانپزشکش واسه لمینت کردن دندون هاش استفاده کرده و این روزا با دندونای سفید و براقش لبخندهای میلیون دلاری تحویل هوادارانش میده.
کامل کروز: شایعه ها رو باور نکنین
وقتی کامل کروز و جراحی زیبایی رو در موتورهای جست وجو سرچ می کنین هزاران خبر درباره راه و روشای مختلفی که اون واسه جوانسازی پوستش از اونا استفاده کرده مقابل تون صف میکشه. پاپاراتزیا اخبار متنوعی در این مورد در اختیارتون می ذارن اما اینکه کدوم یکی از این اخبار معتبر ان و کدوم نه کار بسیار سختیه.
کامل کروز بازیگر فیلم ماموریت غیرممکن در مصاحبه ای که با دیلی میل داشته، درباره جراحی زیبایی و پلاستیک صورتش میگه: هیچوقت سراغ جراحی نرفتم و در آینده هم نخوام رفت. راستش خیلی با تیغ جراحی میونه ای ندارم، اما بدون ورزش روزم رو نمی گذرانم و خواب خیلی مناسبی دارم. شبی رو پیدا نمی کنین که به خاطر کار یا هر برنامه دیگری از ساعت خوابم بزنم. دو تا سه روز در هفته شنا کرده و تلاش می کنم از تکنیکای جوانسازی روز دنیا و ماسکای طبیعی واسه حفظ جوونی ام استفاده کنم.
کامل از روشای مدرن کمک گرفته؟
تغییراتی که چهره کامل کروز داشته به طور کامل اونو ۱۰سال جوون تر کرده. تصور من اینه اون از یه سری از بهترین تکنیکا و روشای زیبایی استفاده می کنه و واسه ازبین بردن چروکای دور و بر چشم و لبش از بوتاکس استفاده کرده.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *